+48 793 991 800/ +48 537 777 757Masz pytania?

O firmie

Lavazza: Italy's favourite espresso

Od końca XIX w. po dziś dzień oddani jesteśmy poszukiwaniu doskonałości w produkcji kawy. Korzystamy z cennego doświadczenia, zbieranego przez ponad wiek (123 lata) naszej obecności w branży. Nasza historia to szereg cudownych odkryć, dla których punktem wyjścia zawsze jest koncepcja mieszanki kawy, wynaleziona przez Lavazza na przełomie XIX i XX wieku.

Dzisiaj Lavazza jest symbolem włoskiej kawy na całym świecie, atrybutem włoskiego stylu życia i wartości Włoch jako kraju.

ENDURANCE - Dystrybutor kawy Lavazza, soków Nektar Natura

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem w Polsce znanych na całym świecie systemów serwowania napojów zimnych i gorących takich producentów jak: Lavazza, Nektar Natura, Ristora.

Pracujemy na rynkach HORECA, OCS i Vending. Od 2006 roku skutecznie rozwijamy rynek biurowych, gastronomicznych ekspresów do kawy oraz automatów sprzedających Lavazza oraz dyspenserów soków i napojów Nektar Natura. Nasi Klienci to przede wszystkim właściciele biur, lokali gastronomicznych, hoteli, miejsc odpoczynku oraz punktów handlowych. Dysponujemy własnym centrum prezentacyjnym i szkoleniowym, magazynem części zamiennych, akcesoriów, materiałów reklamowych oraz materiałów wsparcia sprzedaży. Zapewniamy serwis techniczny, wsparcie marketingowe i szkolenia.

ENDURANCE TO WYTRWAŁOŚĆ

  • w drodze do osiągnięcia postawionych celów,
  • w chęci bycia najlepszym w swojej branży,
  • w dostarczaniu tylko dobrej jakości produktów i rozwiązań,
  • w bezustannym utrzymywaniu wysokiego poziomu usług.

Nazwa firmy ma dla nas duże znaczenie. Wyznacza nasz kierunek już od ponad 10 lat. Cenimy sobie ludzi, którzy wyznają podobne wartości, mają w życiu cele i nie boją się do nich dążyć. Pracownicy i produkt to podstawa każdego biznesu. Doskonale o tym wiemy...

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

To proste – bo jesteśmy zorientowani na sukces i współpracę. Co roku znacznie podnosimy wyniki sprzedaży, promujemy produkty marek, które sami testujemy, inwestujemy w ludzi, sprzęt, nowości, tak by sprostać oczekiwaniom Klientów.

Jednak sukces to dla nas nie tylko zysk jaki przynosi firma. To także zespół ludzi, na których możemy liczyć w każdej sytuacji. Ludzi kreatywnych i odważnych. A także lojalnych i pozytywnie nastawionych. Nie znamy pojęcia rotacji pracowników, ponieważ bardziej zależy nam na tworzeniu stabilnych miejsc pracy. Ciągły rozwój firmy pozwala nam na tworzenie nowych miejsc pracy, wzbogacając nasz zespół o młodych i ambitnych pracowników.

Co NAS WYRÓŻNIA?

Jesteśmy elastyczni i staramy się, aby każdy z naszych Klientów otrzymał produkt spełniający jego wymagania. Dla stałych Klientów przewidujemy korzystne, stałe rabaty. Naszą przewagą na rynku jest doskonała obsługa Klienta oraz indywidualne podejście. Gwarantujemy stałą dyspozycyjność naszych przedstawicieli i techników oraz dostosowanie oferty do zmieniających się potrzeb Klienta.

Jesteśmy po to, aby pomóc Państwu określić zapotrzebowanie na kawę, herbatę, soki i inne napoje oraz przygotować indywidualną ofertę dla Państwa firmy. Zapraszamy do kontaktu.